fbpx

TEHNIKUMS 669 of 1133Šovasar Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar trīs tehnikumiem no Latvijas, Igaunijas un Somijas uzsākusi ieviest projektu “Teaming UP”. Projekta laikā vismaz 60 jauniešu no Valmieras tehnikuma (Latvija), Valgas Tehnikuma (Igaunija) un Mercuria Biznesa koledžas (Somija)  apgūs prasmes, kas nepieciešamas, dibinot un vadot starptautiskus un eksportspējīgus uzņēmumus. Projekts un programma “Teaming UP” vairos jauniešu motivāciju, pašpārliecinātību, prasmes un zināšanas biznesā, lai nākotnē jaunieši paši radītu savus uzņēmumus, kas spēj konkurēt ne tikai vietējā, bet pasaules mērogā.

logo teaming upProjektā iesaistītie partneri: Valmieras attīstības aģentūra, Valmieras tehnikums, Valgas apriņķa profesionālās izglītības centrs (Igaunija), Mercuria Biznesa koledža (Somija).

Projekta nosaukums: Teaming Up

Projekta mērķis: Izmantot jaunās paaudzes potenciālu, atbalstot starptautisku skolēnu mācību uzņēmumu veidošanos, vairot viņu pārliecību un prasmes uzņēmējdarbībā, lai veicinātu pārrobežu domāšanu. Tādējādi tiks sekmēta uzņēmējdarbība Centrālās Baltijas reģionā un palielināsies jaunu eksportējamu produktu un konkurētspējīgu uzņēmumu skaits gan tagad, gan nākotnē.

Projekta specifiskie mērķi:

  1. Aktivizēt un motivēt skolēnu – gan zēnu, gan meiteņu - uzņēmējdarbības talantus, kā arī stiprināt viņu spējas domāt  pāri robežām un globāli.
  2. Izveidot un īstenot “Teaming Up” programmu kā uzticamu platformu nākotnes skolotāju – jauniešu uzņēmējdarbības profesionāļu – sasniegumiem.
  3. Dalīties ar rezultātiem, apgūtajām mācībām, veiksmes stāstiem un izstrādāto metodoloģiju profesionāļiem un izglītības iestādēm Centrālās Baltijas reģionā, tādējādi motivējot ieviest “Teaming Up” programmu izglītības iestāžu mācību procesā.

Projekta budžets: Kopējās izmaksas EUR 538966,29Valmieras tehnikuma budžets: EUR 90638,50

Projekta sākums: 01/06/2020.

Projekta beigas: 31/05/2022.

Kontaktinformācija: Projektu daļas vadītāja Kristīne Auziņa, projekti@valmierastehnikums.lv, 27803235

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*