fbpx

pieaug izglJauna mācību gada sākums parasti asociējas ar 1. septembrī, tomēr  ESF projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4. kārtas ietvaros mācības pieaugušajiem sāksies jau augustā.  Projekta 4.kārtā Valmieras tehnikums piedāvāja vairāk nekā 20 dažādas izglītības programmas- gan pārtikas ražošanā, gan metālapstrādē, gan enerģētikā, loģistikā, IT jomā, kā arī tūrismā un viesmīlībā.  Interese šoreiz bija ievērojami lielāka nekā iepriekšējās Projekta kārtās. 

Pieteikumu skaits sākotnēji bija krietni pāri simtam, tomēr pēc projekta mērķauditorijas atbilstības pārbaudes un grupu komplektēšanas iespējām, mācību uzsākšanai Valmieras tehnikumā apstiprināti ir nedaudz vairāk par 70 kursantiem. Nokomplektētas tika 9 pieaugušo mācību grupas. Vislielākā interesi bija par neformālās izglītības programmām “Automatizētā projektēšana programmā SolidWorks” un “Telpu dizains un floristika”, līdz ar to šajās programmās tika atvērtas pat paralēlās mācību grupas. 

Daļa kursantu mācības uzsāk jau 24.augustā, bet lielākā daļa pieaugušo izglītojamo savu pirmo skolas dienu sagaidīs 31.augustā. Novēlam viņiem mācīšanās prieku, pacietību un izturību līdz finišam! 

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*