fbpx

VIAA24.novembrī ESF projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 3.īstenošanas kārtā Valmieras tehnikumā mācības tiks uzsāktas divās profesionālās tālākizglītības programmās: "Metālapstrāde" ar kvalifikāciju- lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG), un "Gaļas produktu ražošana" ar kvalifikāciju- gaļas produktu izgatavotājs.

Bez tam pietiekami daudz pieaugušo ir izvēlējušies apgūt arī kādu no Valmieras tehnikuma piedāvātajām neformālās izglītības programmām. Trešajā projekta īstenošanas kārtā ir nokomplektējušās piecas neformālās izglītības grupas: “Automatizētā projektēšana programmā AutoCad” (skolotājs- Andis Kokars), "Programmējamo loģisko kontrolleru pielietošana un programmēšana" (skolotājs- Nils Intenbergs), “Saldumu un šokolādes izstrādājumu gatavošana un noformēšana" (skolotāja – Ramona Jirgena), "Jaunākās tendences ēdienu gatavošanā un noformēšanā" (skolotājas- Iveta Vergina un Sanita Reinfelde) un "Jaunākās tendences konditorejas izstrādājumu gatavošanā un noformēšanā" (skolotāja- Veneranda Belaja). Šīs, stundu ziņā salīdzinoši īsās programmas, pārsvarā ir balstītas praksē. Mācības visās apmācības grupās pamatā tiek plānotas sestdienās. 

Pieaugušo izglītības projekta ietvaros ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju darba tirgū. Aktuālākā informācija par mācību iespējām arī mājas lapā: www.macibaspieaugusajiem.lv.

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*