fbpx

valmieras tehnikums 311. oktobrī Valmieras tehnikuma Rankas struktūrvienības 1. – 3. kursa audzēkņi, kas mācās meža mašīnu operatora un būvizstrādājum  galdnieka specialitātēs, devās uz Rīgu, kur apmeklēja divas izstādes.

Pirmā no apmeklētajām izstādēm bija izstāžu kompleksā “Rāmava” notiekošā ikgadējā mežsaimniecības un lauksaimniecības jaunumu izstāde “Lauku sēta 2018”. Šajā izstādē audzēkņi iepazinās ar sev interesējošiem jaunumiem par mežsaimniecības tehniku un uzņēmumiem, kas darbojas šajā jomā. Apmeklētājiem bija gan iespēja apskatīt, gan izmēģināt dažādas jaunākās  mežsaimniecības tehnikas vienības, gan arī izmēģināt simulatorus, kuros tika parādīta reāla darbība mežā, izmantojot tehniku. Tajā pašā laikā, audzēkņiem bija iespēja ievākt sev interesējošo informāciju par darba un karjeras iespējām mežsaimniecības nozares uzņēmumos.

Pēc izstādes “Lauku sēta 2018” apskates audzēkņi devās uz izstādi “Koks ir labs”, kurā iepazīstoties ar informāciju no koka piedzimšanas, līdz pat brīdim, kad koks tiek izmantots kā materiāls, bija iespēja apzināt un paplašināt zināšanas par daudzām mežsaimniecības un arī kokapstrādes jomas profesijām. Audzēkņi aplūkoja izstrādājumus no koka gan sākot no koka briļļu rāmjiem, dažādam spēlēm līdz pat guļbūvēm, tādējādi apzinot uzņēmējdarbības iespējas kokapstrādes jomā un gūstot jaunas idejas dažādu koka izstrādājumu izgatavošanā.

Dienai noslēdzoties bija gūts daudz jaunu iespaidu un arī nākotnes redzējumu savas profesijas apguves un izmantošanas iespējās.

Mācību ekskursija tika īstenota ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 finansējuma un skolas budžeta ietvaros.

valmieras tehnikums 1  valmieras tehnikums 4

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*