fbpx

Attēls1Valmieras tehnikuma un SIA “BM-projekts” noslēgtā līguma par būvprojekta izstrādi multifunkcionālas metālapstrādes mācību laboratorijas jaunbūvei un tai piegulošās teritorijas labiekārtojumam izpilde tuvojas noslēgumam. Ir saņemts Izglītības un zinātnes ministrijas akcepts izstrādātajam būvprojektam, un tiek gatavota dokumentācija, lai jau tuvākajās dienās izsludinātu iepirkumu jaunbūves būvdarbiem projekta  “Valmieras tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. "Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu"” ietvaros.

Turpinās arī citu projekta ietvaros plānoto aktivitāšu ieviešana – Valmieras tehnikuma teritoriālajā struktūrvienībā Rankā notikušās mācību aprīkojuma piegādes. Jau ir piegādātas mēbeles, kā arī datortehnika, kas tiek izmantoti mācību procesā.

Atjaunotajos ķīmijas un fizikas kabinetos ir izvietots jauns, moderns aprīkojums, ko piegādāja SIA Saint-Tech”. Abos kabinetos ir uzstādītas speciālas laboratoriju mēbeles aprīkotas ar ūdens un elektrības komunikācijām. Ķīmijas kabinetā ir uzstādīts velkmes skapis, lai ķīmijas eksperimenti un demonstrācijas noritētu droši. Fizikas kabinets ir ieguvis virkni ierīču un aprīkojuma, kas atvieglos mācību procesu.

Par nelielu daļu ķīmijas kabineta aprīkojuma vēl tiks izsludināts atsevišķs iepirkums līdz 2018.g.aprīļa beigām.

Attēls2Drīzumā Rankas struktūrvienības izglītības programmas “Meža darbi un tehnika” vajadzībām gaidāma divu mācību simulatoru forvardera/harvestera darbiem piegāde, ko veiks SIA “4forest”. Simulatori piedāvās plašākas iespējas izglītības programmas apguvei un sagatavos audzēkņus praktiskajām nodarbībām darba vidē.

Tas vēl nav viss aprīkojums, jo šobrīd tiek gatavota dokumentācijas atkārtotai iepirkuma izsludināšanai izglītības programmas “Koka izstrādājumu izgatavošana” mācību aprīkojuma piegādei, kā arī vēl plānots iepirkt izglītības programmai “Meža darbi un tehnika” modernu aprīkojumu, t.sk., forvarderu meža darbu praktiskajām apmācībām.

Būvdarbi, remontdarbi, iekārtu un aprīkojuma iegāde  Valmieras tehnikuma teritoriālajā struktūrvienībā Rankā tiek īstenoti sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru projekta Nr. 8.1.3.0/16/I/006 “Valmieras tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. "Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu"” ietvaros. Investīcijas tiek veiktas divās izglītības programmās – "Meža darbi un tehnika" un “Koka izstrādājumu izgatavošana”. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu 85% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējumu 15% apmērā.

 2015 02 17 PR ESfondi 3

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*