Valmieras tehnikuma struktūra 

VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI (Valmierā)

RANKAS TERITORIĀLĀS STRUKTŪRVIENĪBAS KOLEKTĪVS


TEHNIKUMA VADĪBA, ADMINISTRATĪVIE DARBINIEKI un VADĪTĀJI


 Vineta
 
Vineta Melngārša
Valmieras tehnikuma direktore

vineta.melngarsa@valmierastehnikums.lv

Tālr. 29194941

324.kab.

 

SK 8473b Medium
Vita Zeibote
direktora vietniece
audzināšanas un kultūrizglītības jomā
vita.zeibote@valmierastehnikums.lv

Tālr. 20279820

325.kab.

SK 8402b Medium
Līga Rīduze
direktora vietniece
mācību procesa organizācijā
liga.riduze@valmierastehnikums.lv

326.kab.

smite
Līga Šmite- Fišere
direktora vietniece
izglītības jomā
liga.smite@valmierastehnikums.lv

326.kab.

vasilijs
Vasilijs Kasjaņenko
direktora vietnieks
darba vidē balstītas izglītības jomā
vasilijs.kasjanenko@valmierastehnikums.lv

328.kab.

mairita
Mairita Šperliņa- Priedīte
 izglītības metodiķe
mairita@valmierastehnikums.lv

328.kab.

SK 8443b Medium
Ināra Leiniša
prakšu vadītāja
inara.leinisa@valmierastehnikums.lv

406.kab.

SK 8446b Medium
Irina Rudiņa
prakšu vadītāja
irina.rudina@valmierastehnikums.lv

406.kab.

SK 8481b Medium
Inese Šica
bibliotekāre
inese.sica@valmierastehnikums.lv

 V 110.kab.(bibliotēka)

Anna
Anna Ruska
dienesta viesnīcas vadītāja
anna.ruska@valmierastehnikums.lv

121.kab. 

saulite
Solveiga Martinsone
vecākā lietvede
skola@valmierastehnikums.lv

323.kab. 

ivetaDz
Iveta Dzinēja
lietvede- stundu plānotāja
iveta.dzineja@valmierastehnikums.lv

327.kab.

Mārīte
Mārīte Brīkše
saimniecības vadītāja
marite.brikse@valmierastehnikums.lv

322.kab.

sandris
Sandris Vergins
saimniecības pārzinis
sandris.vergins@valmierastehnikums.lv

322.kab. 

Ilze A
Ilze Avotiņa
juriste
ilze.avotina@valmierastehnikums.lv

 321.kab.

ruta
Ruta Pozņaka
galvenā grāmatvede
gramatvede@valmierastehnikums.lv

320.kab. 

daira
Daira Vītola
grāmatvede
daira.vitola@valmierastehnikums.lv

319.kab. 

 ilzeB
Ilze Barviķe
grāmatvede
ilze.barvike@valmierastehnikums.lv
319.kab. 
Dace 
Dace Ločmele
projektu vadītāja
projekti@valmierastehnikums.lv

Tālr. 27803235

403.kab. 

Sabīne 
Sabīne Šmite
karjeras un sabiedrisko attiecību speciāliste
sabine.smite@valmierastehnikums.lv

Tālr. 28612032

403.kab.

SK 8410b Medium
Iveta Vergina
mācību restorāna vadītāja
iveta.vergina@valmierastehnikums.lv

130.kab.

skol 8742
Kaspars Rudiņš
datortīkla administrators
kaspars@valmierastehnikums.lv

412.kab.

Dainim edited 
Laila Vībāne
laborante
laila.vibane@valmierastehnikums.lv

240.kab.

7. EVA 
Eva Kazeka
darba aizsardzības speciāliste
eva.kazeka@valmierastehnikums.lv

405.kab.

 


VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI (Valmierā)


SK 8178b Medium
Andris Akmens
andris.akmens@valmierastehnikums.lv

356.kab.

SK 8426b Medium
Vija Beļajeva
vija.belajeva@valmierastehnikums.lv

352.kab.

anonim
Laima Briede- Bērziņa
@valmierastehnikums.lv
219.kab.
SK 8128b Medium
Veneranda Belaja
veneranda.belaja@valmierastehnikums.lv  

V 108.kab.

sk 1237 
Iveta Cālīte
iveta.calite@valmierastehnikums.lv

354.kab.

SK 8413b Medium
Dainis Cipruss
dainis.cipruss@valmierastehnikums.lv

208.kab.

SK 8433b Medium
Nils Intenbergs
nils.intenbergs@valmierastehnikums.lv

220.kab.

 SK 8311b Medium
Zeltīte Vilciņa
zeltite.vilcina@valmierastehnikums.lv

220.kab.

anonim
Egīls Līsmanis
egils.lismanis@valmierastehnikums.lv

353.kab.

 Modris
Modris Kitners
modris.kitners@valmierastehnikums.lv

V  115.kab.

SK 8278b Medium 
Arnita Krieviņa
arnita.krievina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

SK 8484b Medium
Sandra Kukjāne
sandra.kukjane@valmierastehnikums.lv

221.kab.

SK 8355b Medium
Līga Ķezbere
liga.kezbere@valmierastehnikums.lv

225.kab.

SK 8383b Medium
Aiva Ķibermane
aiva.kibermane@valmierastehnikums.lv

203.kab.

 Sanita
Sanita Lāne
sanita.lane@valmierastehnikums.lv

213.kab.

Evija
Evija Nagle
evija.nagle@valmierastehnikums.lv

224.kab.

 Malda
Malda Martinsone
malda.martinsone@valmierastehnikums.lv

118.kab.

 SK 8192b Medium
Linda Māziņa
linda.mazina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

SK 8416b Medium
Anna Paļcevska
anna.palcevska@valmierastehnikums.lv

409.kab.

Solvita
Solvita Pazāne
solvita.pazane@valmierastehnikums.lv

110.kab. vai 222.kab.

SK 8450b Medium
Inta Rava
inta.rava@valmierastehnikums.lv

104.kab.

Arita
Arita Rižikova
arita.rizikova@valmierastehnikums.lv

410.kab.

SK 8215b Medium
Ieva Salmane
ieva.salmane@valmierastehnikums.lv

204.kab.

Maiga

Maiga Salnāja
maiga.salnaja@valmierastehnikums.lv

245.kab.

SK 8330b Medium
Baiba Stulpiņa
baiba stulpina@valmierastehnikums.lv

212.kab.

 sk 3212b
Agita Šamšele
agita.samsele@valmierastehnikums.lv

355.kab.

SK 8388b Medium

Aija Vaivare
aija.vaivare@valmierastehnikums.lv

307.kab.

   

 

 

Augusts 2017
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

kadel izveleties profesionaalo izgliitiibu 1

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Augusts 2017
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mūsu draugi

valmieras logo Valmieras stikla šķiedra logologo food unionPicture3      Attēls1ValproLogo transparent

Noderīgi

Izm logologo visc VIAA logo1harta  fondi 

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*