anonim

 

Valmieras tehnikuma struktūra 

VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI (Valmierā)

RANKAS TERITORIĀLĀS STRUKTŪRVIENĪBAS KOLEKTĪVS


TEHNIKUMA VADĪBA, ADMINISTRATĪVIE DARBINIEKI un VADĪTĀJI


Vineta Medium  
Vineta Melngārša
Valmieras tehnikuma direktore

vineta.melngarsa@valmierastehnikums.lv

Tālr. 29194941

324.kab.

 

 
 
     
SK 8402b Medium
Līga Rīduze
direktora vietniece
mācību procesa organizācijā
liga.riduze@valmierastehnikums.lv

326.kab.

smite
Līga Šmite- Fišere
direktora vietniece
izglītības jomā
liga.smite@valmierastehnikums.lv

326.kab.

       
Vasilijs
Vasilijs Kasjaņenko
direktora vietnieks
darba vidē balstītas izglītības jomā
vasilijs.kasjanenko@valmierastehnikums.lv

Tālr. 26390515

327.kab.

Vita
Vita Zeibote
direktora vietniece
audzināšanas un kultūrizglītības jomā
vita.zeibote@valmierastehnikums.lv

Tālr. 20279820

325.kab.

       
skol 8798
Ilze Avotiņa
juriste
ilze.avotina@valmierastehnikums.lv

342/3.kab.

saulite
Solveiga Martinsone
vecākā lietvede
skola@valmierastehnikums.lv

323.kab. 

       
Mairita
Mairita Šperliņa- Priedīte
 izglītības metodiķe
mairita@valmierastehnikums.lv

328.kab.

 Inita
Inita Kokoreviča
 izglītības metodiķe
inita.kokorevica@valmierastehnikums.lv

328.kab.

       
Ināra 1
Ināra Leiniša
prakšu vadītāja
inara.leinisa@valmierastehnikums.lv

406.kab.

Irina
Irina Rudiņa
prakšu vadītāja
irina.rudina@valmierastehnikums.lv

406.kab.

       
Mārīte
Mārīte Brīkše
saimniecības vadītāja
marite.brikse@valmierastehnikums.lv

322.kab.

Sandris
Sandris Vergins
saimniecības pārzinis
sandris.vergins@valmierastehnikums.lv

322.kab. 

       
Sintija
Sintija Stiģe
galvenā grāmatvede
sintija.stige@valmierastehnikums.lv

321.kab. 

Iveta L
Iveta Lange
grāmatvede
iveta.lange@valmierastehnikums.lv

320.kab. 

       
Ilze Medium
Ilze Barviķe
grāmatvede
ilze.barvike@valmierastehnikums.lv
320.kab. 
anonim
 Madara Vilne
grāmatvede
madara.vilne@valmierastehnikums.lv
319.kab. 
       
daira
Daira Vītola
grāmatvede
daira.vitola@valmierastehnikums.lv

319.kab. 

Iveta Dzinēja Medium
Iveta Dzinēja
lietvede- stundu plānotāja
iveta.dzineja@valmierastehnikums.lv

342/2.kab.

       
Dace Medium
Dace Careva
projektu vadītāja
projekti@valmierastehnikums.lv

Tālr. 27803235

403.kab.

Sabine Medium
Sabīne Šmite
sabiedrisko attiecību speciāliste
sabine.smite@valmierastehnikums.lv

Tālr. 28612032

403.kab.

       
Iveta Vergina Medium
Iveta Vergina
mācību restorāna vadītāja
iveta.vergina@valmierastehnikums.lv

130.kab.

 Anna
Anna Ruska
dienesta viesnīcas vadītāja
anna.ruska@valmierastehnikums.lv

121.kab. 

       
skol 8742 
 Kaspars Rudiņš
datortīkla administrators
kaspars@valmierastehnikums.lv

412.kab

7. EVA 
Eva Kazeka
darba aizsardzības speciāliste
eva.kazeka@valmierastehnikums.lv

408.kab.

       
Laila
Laila Vībāne
laborante
laila.vibane@valmierastehnikums.lv

240.kab.

Jānis Medium
 
Jānis Kalpaks
pārtikas tehnologs
janis.kalpaks@valmierastehnikums.lv

240.kab.

.
       
Inese
Inese Šica
bibliotekāre
inese.sica@valmierastehnikums.lv

Tālr. 25440465

 V 110.kab.(bibliotēka)

Kristīne Pētersone
Kristīne Pētersone
karjeras konsultants
kristine.petersone@valmierastehnikums.lv

408.kab

       
Zane Skuja
 Zane Skuja
sociālais pedagogs
zane.skuja@valmierastehnikums.lv

407.kab

Kaiva
 Kaiva Pēča
psihologs
kaiva.peca@valmierastehnikums.lv

407.kab

       

 


VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI (Valmierā)


Andris
Andris Akmens
andris.akmens@valmierastehnikums.lv

356.kab.

Vija
Vija Beļajeva
vija.belajeva@valmierastehnikums.lv

352.kab.

 Lauma  
Lauma Rinkeviča
lauma.rinkevica@valmierastehnikums.lv

212.kab.

 Ramona Medium  
Ramona Jirgena
ramona.jirgena@valmierastehnikums.lv
222.kab.
sk 1237 
Iveta Cālīte
iveta.calite@valmierastehnikums.lv

354.kab.

Dainis
Dainis Cipruss
dainis.cipruss@valmierastehnikums.lv

208.kab.

SK 8433b Medium
Nils Intenbergs
nils.intenbergs@valmierastehnikums.lv

220.kab.

 Zeltīte Medium
Zeltīte Vilciņa
zeltite.vilcina@valmierastehnikums.lv

220.kab.

Egīls Medium 
Egīls Kaužēns
egils.kauzens@valmierastehnikums.lv

310.kab.

 
 Modris
Modris Kitners
modris.kitners@valmierastehnikums.lv

V  115.kab.

Arnita 
Arnita Krieviņa
arnita.krievina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

Sandra Medium
Sandra Kukjāne
sandra.kukjane@valmierastehnikums.lv

221.kab.

Inese Birzniece Medium
Inese Birzniece
inese.birzniece@valmierastehnikums.lv

225.kab.

SK 8416b Medium 
Anna Paļcevska
anna.palcevska@valmierastehnikums.lv

409.kab.

 Sanita
Sanita Krastiņa
sanita.krastina@valmierastehnikums.lv

213.kab.

Aja
Aja Procit
(angļu valodas skolotāja)

213.kab.

 Malda
Malda Martinsone
malda.martinsone@valmierastehnikums.lv

118.kab.

 Linda
Linda Māziņa
linda.mazina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

Inta Medium
Inta Rava
inta.rava@valmierastehnikums.lv

104.kab.

Solvita
Solvita Pazāne
solvita.pazane@valmierastehnikums.lv

110.kab. vai 222.kab.

Agita Medium
Agita Šamšele
agita.samsele@valmierastehnikums.lv

355.kab.

Arita
Arita Rižikova
arita.rizikova@valmierastehnikums.lv

410.kab.

 Evija
 
Evija Nagle
evija.nagle@valmierastehnikums.lv

224.kab.

Maija

Maija Žagariņa
maija.zagarina@valmierastehnikums.lv

224.kab.

Maiga
Maiga Salnāja
maiga.salnaja@valmierastehnikums.lv

245.kab.

 Kristīne Apsīte
Kristīne Apsīte
kristine.apsite@valmierastehnikums.lv

342.kab.

SK 8388b Medium

Aija Vaivare
aija.vaivare@valmierastehnikums.lv

307.kab.

Dita 
Gita Ķezbere
gita.kezbere@valmierastehnikums.lv

119.kab.

 
 SK 0812b Medium
Romāns Krastiņš
romans.krastins@valmierastehnikums.lv
 anonim
 
Laima Briede - Bērziņa
laima.bb@valmierastehnikums.lv

220.kab.

 anonim
Jadviga Bražinska
jadviga.brazinska@valmierastehnikums.lv

353.kab.

 anonim
 

Jānis Čeksters

janis.ceksters@valmierastehnikums.lv
 225.kab.
anonim
Solvita Laiviņa
solvita.laivina@valmierastehnikums.lv

204.kab.

anonim
Harijs Purmalis
harijs.purmalis@valmierastehnikums.lv

356.kab.

anonim
Olha Sorochynska
olha.sorochunska@valmierastehnikums.lv 

307.kab.

anonim
Dana Ukasa
dana.ukasa@valmierastehnikums.lv

204.kab.

anonim
Kaspars Tarasovs
kaspars.tarasovs@valmierastehnikums.lv

118.kab.

anonim
Andris Ivanovs
andris.ivanovs@valmierastehnikums.lv

 

Ieva Medium
Ieva Salmane
ieva.salmane@valmierastehnikums.lv
SK 8355b Medium
Līga Ķezbere
liga.kezbere@valmierastehnikums.lv

 

 

Novembris 2018
P O T C P S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Novembris 2018
P O T C P S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionPicture3sieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūravalmiera

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*