fbpx

Valmieras tehnikuma struktūra

DIREKTORES VIETNIEKI

ADMINISTRĀCIJA

GRĀMATVEDĪBA

DARBINIEKI

TEHNISKIE DARBINIEKI

PEDAGOGI

DIENESTA VIESNĪCA

Vineta Medium  
Vineta Melngārša
Valmieras tehnikuma direktore

vineta.melngarsa@valmierastehnikums.lv

Tālr. 29194941

324.kab.

 

 
 
     
DIREKTORES VIETNIEKI
     
Sāra Brūmele
Sāra Brūmele
direktora vietniece
mācību procesa organizācijā
sara.brumele@valmierastehnikums.lv

Tālr. 27331191

326.kab.

smite
Līga Šmite- Fišere
direktora vietniece
praktiskās apmācības jomā
liga.smite@valmierastehnikums.lv

Tālr. 26484881

326.kab.

       
Vasilijs Kasjaņenko
Vasilijs Kasjaņenko
direktora vietnieks
darba vidē balstītas izglītības jomā
vasilijs.kasjanenko@valmierastehnikums.lv

Tālr. 26390515

327.kab.

Vita
Vita Zeibote
direktora vietniece
audzināšanas, kultūrizglītības un starptautiskās sadarbības jomā
vita.zeibote@valmierastehnikums.lv

Tālr. 20279820

325.kab.

       
ADMINISTRĀCIJA
       
anonim
Ilze Avotiņa
juriste
ilze.avotina@valmierastehnikums.lv

Tālr. 20270264

342/3.kab.

Sintija
Sintija Stiģe
galvenā grāmatvede
sintija.stige@valmierastehnikums.lv

Tālr. 26447444

319.kab. 

       
anonim
Inga Zariņa - Bojāre
 izglītības metodiķe
inga.zarina-bojare@valmierastehnikums.lv

Tālr. 29191344

328.kab

Mairita
Mairita Šperliņa-Priedīte
 izglītības metodiķe
mairita@valmierastehnikums.lv

Tālr. 20272172

328.kab.

       
Inita Kokoreviča
Inita Kokoreviča
 izglītības metodiķe
inita.kokorevica@valmierastehnikums.lv

Tālr. 27321276

342/2.kab.

anonim
 
Māris Kaupe
saimniecības vadītājs
maris.kaupe@valmierastehnikums.lv

Tālr. 28379114

322.kab.

       
Linda Riba
Linda Riba
mācību projektu vadītāja
linda.riba@valmierastehnikums.lv

408.kab.

anonim
projektu vadītāja
projekti@valmierastehnikums.lv

Tālr. 27803235

408.kab.

       
anonim
 
Aiva Pizika
darba aizsardzības speciāliste
aiva.pizika@valmierastehnikums.lv

322.kab.

Sabīne Muceniece
Sabīne Muceniece
sabiedrisko attiecību speciāliste
publicitate@valmierastehnikums.lv

Tālr. 28612032

403.kab.

       
GRĀMATVEDĪBA
       
Sintija
Sintija Stiģe
galvenā grāmatvede
sintija.stige@valmierastehnikums.lv

Tālr. 26447444

319.kab. 

 
       
Agnese Bite Amoliņa
Agnese Bite - Amoliņa
grāmatvede
agnese@valmierastehnikums.lv

320.kab. 

anonim
 Madara Vilne
grāmatvede
madara.vilne@valmierastehnikums.lv
320.kab. 
       
DARBINIEKI
       
saulite
Solveiga Martinsone
vecākā lietvede
skola@valmierastehnikums.lv

Tālr. 64232155

323.kab

Iveta Dzinēja Medium
Iveta Dzinēja
lietvede- stundu plānotāja
iveta.dzineja@valmierastehnikums.lv

342/2.kab.

 
       
anonim
Jānis Riba
datortīkla administrators
janis.riba@valmierastehnikums.lv

412.kab.

Guna Čečiņa
Guna Čečiņa
personāla speciāliste
guna.cecina@valmierastehnikums.lv

321.kab.

       
Irina
Irina Rudiņa
prakšu vadītāja
irina.rudina@valmierastehnikums.lv

406.kab.

Ināra Leiniša
Ināra Leiniša
prakšu vadītāja
inara.leinisa@valmierastehnikums.lv

406.kab.

       
 
Biruta Pjalkovska
Biruta Pjalkovska
karjeras konsultants
biruta.pjalkovska@valmierastehnikums.lv

V 106.kab

 
Inese Šica
Inese Šica
bibliotekāre
inese.sica@valmierastehnikums.lv

Tālr. 25440465

 V 110.kab.(bibliotēka)

       
Zane Skuja
 Zane Skuja
sociālais pedagogs
zane.skuja@valmierastehnikums.lv

407.kab

Kaiva Pēča
 Kaiva Pēča
psihologs
kaiva.peca@valmierastehnikums.lv

407.kab

       
anonim
Zoja Bulko
laborante
zoja.bulko@valmierastehnikums.lv

240.kab.

 Jānis Medium
 
 Jānis Kalpaks
pārtikas un dzērienu tehnologs
janis.kalpaks@valmierastehnikums.lv

240.kab.

 
       
TEHNISKIE DARBINIEKI
anonim 
Anita Erdmane
administratore

 

anonim 
Krista Līcīte
medmāsa

V 107.kab

 
       
 anonim
Raitis Vītiņš
Ēku un apsaimniekojamās
teritorijas pārzinis
 
anonim 
Leo Rīmanis
tehniskais trādnieks
 
       

 


VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI 


Andris
Andris Akmens
andris.akmens@valmierastehnikums.lv

356.kab.

Vija Beļajeva
Vija Beļajeva
vija.belajeva@valmierastehnikums.lv

352.kab.

 Lauma Dišlere  Lauma Dišlere
lauma.rinkevica@valmierastehnikums.lv

212.kab.

anonim   
Sanita Reinfelde
sanita.reinfelde@valmierastehnikums.lv

115.kab.

Iveta Cālīte 
Iveta Cālīte
iveta.calite@valmierastehnikums.lv

354.kab.

Dainis Cipruss
Dainis Cipruss
dainis.cipruss@valmierastehnikums.lv

208.kab.

SK 8433b Medium
Nils Intenbergs
nils.intenbergs@valmierastehnikums.lv

220.kab.

 Zeltīte Medium
Zeltīte Vilciņa
zeltite.vilcina@valmierastehnikums.lv

220.kab.

Egīls Medium 
Egīls Kaužēns
egils.kauzens@valmierastehnikums.lv

310.kab.

 
 Modris
Modris Kitners
modris.kitners@valmierastehnikums.lv

V  115.kab.

Arnita Krieviņa 
Arnita Krieviņa
arnita.krievina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

Sandra Medium
Sandra Kukjāne
sandra.kukjane@valmierastehnikums.lv

221.kab.

Inese Birzniece
Inese Birzniece
inese.birzniece@valmierastehnikums.lv

225.kab.

SK 8416b Medium 
Anna Paļcevska
anna.palcevska@valmierastehnikums.lv

409.kab.

 Sanita Krastiņa
Sanita Krastiņa
sanita.krastina@valmierastehnikums.lv

213.kab.

Līga Ķezbere
Līga Ķezbere
liga.kezbere@valmierastehnikums.lv
 Malda
Malda Martinsone
malda.martinsone@valmierastehnikums.lv

118.kab.

 Linda
Linda Māziņa
linda.mazina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

Inta Medium
Inta Rava
inta.rava@valmierastehnikums.lv

104.kab.

Solvita
Solvita Pazāne
solvita.pazane@valmierastehnikums.lv

110.kab. vai 222.kab.

Agita Medium
Agita Šamšele
agita.samsele@valmierastehnikums.lv

355.kab.

Arita
Arita Rižikova
arita.rizikova@valmierastehnikums.lv

410.kab.

 Evija Nagle
 
Evija Nagle
evija.nagle@valmierastehnikums.lv

224.kab.

Maija Žagariņa

Maija Žagariņa
maija.zagarina@valmierastehnikums.lv

224.kab.

Maiga
Maiga Salnāja
maiga.salnaja@valmierastehnikums.lv

245.kab.

 Kristīne Apsīte
Kristīne Apsīte
kristine.apsite@valmierastehnikums.lv

342.kab.

Aija Vaivare

Aija Vaivare
aija.vaivare@valmierastehnikums.lv

307.kab.

Gita Ķezbere 
Gita Ķezbere
gita.kezbere@valmierastehnikums.lv

119.kab.

 
 SK 0812b Medium
Romāns Krastiņš
romans.krastins@valmierastehnikums.lv
Olha Sorochynska 
Olha Sorochynska
olha.sorochynska@valmierastehnikums.lv 
Ieva Salmane 
Ieva Salmane
ieva.salmane@valmierastehnikums.lv
 anonim
Jānis Berķis
janis.berkis@valmierastehnikums.lv
anonim
Solvita Laiviņa
solvita.laivina@valmierastehnikums.lv

204.kab.

Ināra Leiniša
Ināra Leiniša
inara.leinisa@valmierastehnikums.lv

anonim
Daiga Bekere
daiga.bekere@valmierastehnikums.lv
Roberts Beriņš
Roberts Beriņš 
roberts.berins@valmierastehnikums.lv
Irina
Irina Rudiņa
irina.rudina@valmierastehnikums.lv
 anonim
Dainis Dembovskis
dainis.dembovskis@valmierastehnikums.lv
 
       
Sarmīte Ivanāne
Sarmīte Ivanāne
sarmīte.ivanane@valmierastehnikums.lv
anonim
Māra Jansone
mara.jansone@valmierastehnikums.lv
       
anonim
Andris Jenerts
andris.jenerts@valmierastehnikums.lv
anonim
Inga Miezīte
inga.miezite@valmierastehnikums.lv
       
Liene Miķīte
Liene Miķīte
liene.mikite@valmierastehnikums.lv
Vita
Vita Zeibote
vita.zeibote@valmierastehnikums.lv
       
Inese Šica
Inese Šica
inese.sica@valmierastehnikums.lv
 
 
       
DIENESTA VIESNĪCA
Anna Ruska
Anna Ruska
dienesta viesnīcas vadītāja
anna.ruska@valmierastehnikums.lv

Tālr. 29388898

121.kab. 

   
       
 anonim  Ilga Elste
Dienesta viesnīcas skolotājs
 anonim  Silvija Glāzere
Dienesta viesnīcas skolotājs
       
anonim Sarmīte Grase
Dienesta viesnīcas skolotājs
anonim Ivita Onzule
Dienesta viesnīcas skolotājs
       
anonim Valda Andersone
Nakts aukle
anonim Andra Ferstere
Nakts aukle
       
 anonim  Baiba Vīgante
Nakts aukle
 anonim   Ēkas dežurants
Tālr. 26672425
       

 

 

Maijs 2020
P O T C P S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Maijs 2020
P O T C P S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*