Valmieras tehnikuma struktūra 

VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI (Valmierā)

RANKAS TERITORIĀLĀS STRUKTŪRVIENĪBAS KOLEKTĪVS


TEHNIKUMA VADĪBA, ADMINISTRATĪVIE DARBINIEKI un VADĪTĀJI


Vineta Medium  
Vineta Melngārša
Valmieras tehnikuma direktore

vineta.melngarsa@valmierastehnikums.lv

Tālr. 29194941

324.kab.

 

 
 
     
SK 8402b Medium
Līga Rīduze
direktora vietniece
mācību procesa organizācijā
liga.riduze@valmierastehnikums.lv

326.kab.

smite
Līga Šmite- Fišere
direktora vietniece
izglītības jomā
liga.smite@valmierastehnikums.lv

326.kab.

       
Vasilijs Medium
Vasilijs Kasjaņenko
direktora vietnieks
darba vidē balstītas izglītības jomā
vasilijs.kasjanenko@valmierastehnikums.lv

Tālr. 26390515

327.kab.

Vita Medium
Vita Zeibote
direktora vietniece
audzināšanas un kultūrizglītības jomā
vita.zeibote@valmierastehnikums.lv

Tālr. 20279820

325.kab.

       
Mairita Medium
Mairita Šperliņa- Priedīte
 izglītības metodiķe
mairita@valmierastehnikums.lv

328.kab.

 Inita Medium
Inita Kokoreviča
 izglītības metodiķe
inita.kokorevica@valmierastehnikums.lv

328.kab.

       
Ināra Medium
Ināra Leiniša
prakšu vadītāja
inara.leinisa@valmierastehnikums.lv

406.kab.

Irina Medium
Irina Rudiņa
prakšu vadītāja
irina.rudina@valmierastehnikums.lv

406.kab.

       
saulite
Solveiga Martinsone
vecākā lietvede
skola@valmierastehnikums.lv

323.kab. 

Anna
Anna Ruska
dienesta viesnīcas vadītāja
anna.ruska@valmierastehnikums.lv

121.kab. 

       
Inese Šica Medium
Inese Šica
bibliotekāre
inese.sica@valmierastehnikums.lv

Tālr. 25440465

 V 110.kab.(bibliotēka)

Iveta Dzinēja Medium
Iveta Dzinēja
lietvede- stundu plānotāja
iveta.dzineja@valmierastehnikums.lv

342/2.kab.

       
Mārīte
Mārīte Brīkše
saimniecības vadītāja
marite.brikse@valmierastehnikums.lv

322.kab.

Sandris Medium
Sandris Vergins
saimniecības pārzinis
sandris.vergins@valmierastehnikums.lv

322.kab. 

       
Ilze A
Ilze Avotiņa
juriste
ilze.avotina@valmierastehnikums.lv

 321.kab.

Ruta Medium
Ruta Pozņaka
galvenā grāmatvede
gramatvede@valmierastehnikums.lv

320.kab. 

       
daira
Daira Vītola
grāmatvede
daira.vitola@valmierastehnikums.lv

319.kab. 

 Ilze Medium
Ilze Barviķe
grāmatvede
ilze.barvike@valmierastehnikums.lv
319.kab. 
       
Dace Medium 
Dace Ločmele
projektu vadītāja
projekti@valmierastehnikums.lv

Tālr. 27803235

403.kab. 

Sabine Medium 
Sabīne Šmite
sabiedrisko attiecību speciāliste
sabine.smite@valmierastehnikums.lv

Tālr. 28612032

403.kab.

       
Iveta Vergina Medium
Iveta Vergina
mācību restorāna vadītāja
iveta.vergina@valmierastehnikums.lv

130.kab.

skol 8742
Kaspars Rudiņš
datortīkla administrators
kaspars@valmierastehnikums.lv

412.kab.

       
 Laila Medium
Laila Vībāne
laborante
laila.vibane@valmierastehnikums.lv

240.kab.

 7. EVA
Eva Kazeka
darba aizsardzības speciāliste
eva.kazeka@valmierastehnikums.lv

405.kab.

       
Liene Medium
Liene Saktiņa
Pedagogs – karjeras konsultants
liene.saktina@valmierastehnikums.lv

407.kab.

Jānis Medium
Jānis Kalpaks
Pārtikas tehnologs
janis.kalpaks@valmierastehnikums.lv

405.kab.

 


VALMIERAS TEHNIKUMA PEDAGOGI (Valmierā)


Andris Medium
Andris Akmens
andris.akmens@valmierastehnikums.lv

356.kab.

Vija Medium
Vija Beļajeva
vija.belajeva@valmierastehnikums.lv

352.kab.

 Lauma Medium  
Lauma Rinkeviča
lauma.rinkevica@valmierastehnikums.lv

212.kab.

 Ramona Medium  
Ramona Jirgena
ramona.jirgena@valmierastehnikums.lv
222.kab.
sk 1237 
Iveta Cālīte
iveta.calite@valmierastehnikums.lv

354.kab.

Dainis Medium
Dainis Cipruss
dainis.cipruss@valmierastehnikums.lv

208.kab.

SK 8433b Medium
Nils Intenbergs
nils.intenbergs@valmierastehnikums.lv

220.kab.

 Zeltīte Medium
Zeltīte Vilciņa
zeltite.vilcina@valmierastehnikums.lv

220.kab.

Egīls Medium 
Egīls Kaužēns
egils.kauzens@valmierastehnikums.lv

310.kab.

 
 Modris
Modris Kitners
modris.kitners@valmierastehnikums.lv

V  115.kab.

Arnita Medium 
Arnita Krieviņa
arnita.krievina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

Sandra Medium
Sandra Kukjāne
sandra.kukjane@valmierastehnikums.lv

221.kab.

Inese Birzniece Medium
Inese Birzniece
inese.birzniece@valmierastehnikums.lv

225.kab.

SK 8383b Medium
Aiva Ķibermane
aiva.kibermane@valmierastehnikums.lv

203.kab.

 Sanita Medium
Sanita Lāne
sanita.lane@valmierastehnikums.lv

213.kab.

Evija
Evija Nagle
evija.nagle@valmierastehnikums.lv

224.kab.

 Malda
Malda Martinsone
malda.martinsone@valmierastehnikums.lv

118.kab.

 Linda Medium
Linda Māziņa
linda.mazina@valmierastehnikums.lv

404.kab.

SK 8416b Medium
Anna Paļcevska
anna.palcevska@valmierastehnikums.lv

409.kab.

Solvita
Solvita Pazāne
solvita.pazane@valmierastehnikums.lv

110.kab. vai 222.kab.

Inta Medium
Inta Rava
inta.rava@valmierastehnikums.lv

104.kab.

Arita
Arita Rižikova
arita.rizikova@valmierastehnikums.lv

410.kab.

Ieva Medium
Ieva Salmane
ieva.salmane@valmierastehnikums.lv

204.kab.

Maiga

Maiga Salnāja
maiga.salnaja@valmierastehnikums.lv

245.kab.

SK 8330b Medium
Baiba Stulpiņa
baiba.stulpina@valmierastehnikums.lv

212.kab.

 Agita Medium
Agita Šamšele
agita.samsele@valmierastehnikums.lv

355.kab.

SK 8388b Medium

Aija Vaivare
aija.vaivare@valmierastehnikums.lv

307.kab.

 anonim
Gita Ķezbere
gita.kezbere@valmierastehnikums.lv

119.kab.

 
 Kristīne Medium
Kristīne Apsīte
kristine.apsite@valmierastehnikums.lv

342.kab.

 SK 8355b Medium
Līga Ķezbere
liga.kezbere@valmierastehnikums.lv

225.kab.

anonim
Laima Briede - Bērziņa
laima.bb@valmierastehnikums.lv

220.kab.

 SK 0812b Medium
Romāns Krastiņš
romans.krastins@valmierastehnikums.lv

 

 
 

 

 

Oktobris 2017
P O T C P S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Oktobris 2017
P O T C P S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mūsu draugi

valmieras logo Valmieras stikla šķiedra logologo food unionPicture3      Attēls1ValproLogo transparent

Noderīgi

Izm logologo visc VIAA logo1harta  fondi 

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*