1.kurss   2.kurss   3.kurss   4.kurss

 

 1.kurss


 2 grupa Zeltite Medium   Zeltīte Medium 

1.kurss, 2.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Zeltīte Vilciņa

 
 7 grupa Aija1 Medium    Aija

1.kurss, 7.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Aija Vaivare

 
 12 grupa Gita Medium    

  1.kurss, 12.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Gita Ķezbere

 
 16 grupa Vija Medium    Vija Medium

1.kurss, 16.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Vija Beļājeva

 
 17 grupa Sandra Medium    Sandra Medium

1.kurss, 17.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Sandra Kukjāne

 
 21 grupa Sanita Medium    Sanita Medium

1.kurss, 21.grupa Mašīnbūves tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Sanita Lāne

 
 26 grupa Modris Medium     Modris
 ESF 1.kurss, 26.grupa Pavārs / Konditors

audzinātājs Modris Kitners

 

2.kurss

 3 grupa Iveta Medium   sk 1237 

2.kurss, 3.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Iveta Cālīte

 
 8.grupa Medium   Linda Medium 
   

2.kurss, 8.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Linda Māziņa

   
 10 grupa Evija Medium   Evija 

 2.kurss, 10.grupa Grāmatvedis / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks

audzinātāja Evija Nagle

 
 14 grupa Agita Medium   Agita Medium 

2.kurss, 14.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Agita Šamšele

 
 20 grupa Ina Medium    SK 8416b Medium

2.kurss, 20.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Anna Paļčevska 

 
 24.grupa Medium    Inese Šica Medium

  ESF 2.kurss, 24.grupa Grāmatvedis 

audzinātājs Inese Šica

 
 25.grupa Medium    Modris

ESF 2.kurss, 25.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātājs Modris Kitners

     

3.kurss

  
 4 grupa Inta Medium   Inta Medium 
 

3.kurss, 4.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Inta Rava

 
 
 6 grupa Arnita Medium    Arnita Medium
 

3.kurss, 6.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Arnita Krieviņa

 

 
 9 grupa Ieva Medium    Ieva Medium

3.kurss, 9.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Ieva Salmane

 
   
 13 grupa Andris Medium    Andris Medium

3.kurss, 13.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātājs Andris Akmens

   
19 grupa Arita Medium   Arita
 

3.kurss, 19.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Arita Rižikova

 
     

4.kurss

 5 grupa Solvita Medium    Solvita

4.kurss, 5.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Solvita Pazāne

 
 11 grupa Malda Medium   Malda

4.kurss, 11.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Malda Martinsone

   
 15 grupa Dainis Medium   Dainis Medium 

4.kurss, 15.grupa Grāmatvedis / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks 

audzinātājs Dainis Cipruss

 
 18 grupa Zeltite Medium   Zeltīte Medium 
4.kurss, 18.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis / Loģistikas darbinieks

audzinātāja Zeltīte Vilciņa

 
     

 

 

Oktobris 2017
P O T C P S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Oktobris 2017
P O T C P S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mūsu draugi

valmieras logo Valmieras stikla šķiedra logologo food unionPicture3      Attēls1ValproLogo transparent

Noderīgi

Izm logologo visc VIAA logo1harta  fondi 

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*