1.kurss   2.kurss   3.kurss   4.kurss

 

 1.kurss


3.grupa Medium   sk 1237 

1.kurss, 3.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Iveta Cālīte

 
14.grupa Medium    sk 3212b

1.kurss, 14.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Agita Šamšele

 
20.grupa Medium    SK 8416b Medium

1.kurss, 20.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Anna Paļčevska

 
 10.grupa Medium   SK 8330b Medium 

 1.kurss, 10.grupa Grāmatvedis / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks

audzinātāja Baiba Stulpiņa

 
 8.grupa Medium   SK 8192b Medium 

1.kurss, 8.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Linda Māziņa

 
 25.grupa Medium    Modris
 ESF 1.kurss, 25.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātājs Modris Kitners

 
 24.grupa Medium     SK 8481b Medium
 ESF 1.kurss, 24.grupa Grāmatvedis 

audzinātājs Inese Šica

     

2.kurss

 
4.grupa Medium   SK 8450b Medium

2.kurss, 4.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Inta Rava

 
6 grupa Medium   SK 8278b Medium

2.kurss, 6.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Arnita Krieviņa

9.grupa Medium   SK 8215b Medium

2.kurss, 9.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Ieva Salmane

 
13.grupa Medium   SK 8355b Medium

2.kurss, 13.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Līga Ķezbere

 
 19.grupa Medium    

2.kurss, 19.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Arita Rižikova

     

3.kurss

  
 5.grupa Medium   Solvita 
 

3.kurss, 5.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Solvita Pazāne

 
 15.grupa Medium    SK 8383b Medium
 

3.kurss, 15.grupa Grāmatvedis / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks 

audzinātāja Aiva Ķibermane

 
 11.grupa Medium    Malda
3.kurss, 11.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Malda Martinsone

     
18.grupa Medium   SK 8311b Medium
3.kurss, 18.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Zeltīte Vilciņa

 
     

4.kurss

  
 7.grupa Medium    SK 8178b Medium

4.kurss, 7.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātājs Andris Akmens

 
 23.grupa Medium   sk 3212b

  4.kurss, 23.grupa Grāmatvedis

audzinātāja Agita Šamšele

   
32.grupa Medium   SK 8484b Medium 

4.kurss, 32.grupa Loģistikas darbinieks / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks 

audzinātāja Sandra Kukjāne

 
16.grupa Medium   SK 8388b Medium 
4.kurss, 16.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Aija Vaivare

 
 17.grupa Medium    SK 8426b Medium

4.kurss, 17.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Vija Beļajeva

 

 

 

Augusts 2017
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

kadel izveleties profesionaalo izgliitiibu 1

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Augusts 2017
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mūsu draugi

valmieras logo Valmieras stikla šķiedra logologo food unionPicture3      Attēls1ValproLogo transparent

Noderīgi

Izm logologo visc VIAA logo1harta  fondi 

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*