1.kurss   2.kurss   3.kurss   4.kurss

 

 1.kurss


 1 1     Solvita  
    1.kurss, 1.grupa Viesmīlis

audzinātāja Solvita Pazāne

 
                                                                                                                                                                                                                                     
 1 5    Irina   
 1.kurss, 5.grupaPavārs

audzinātāja Irina Rudiņa

 
                                                                                                                                                                                                                                     
 1 11     Maija  

 1.kurss, 11.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Maija Žagariņa

 
 
 1 15DA     Vita  

 1.kurss, 15.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Vita Zeibote

 
 
 1 18     Lauma  

 1.kurss, 18.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Lauma Rinkeviča

 
 
 1 22   Malda    

1.kurss, 22.grupa Mašīnbūves tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Malda Martinsone

 
 
 1 25     Inese  

1.kurss, 25.grupa Programmēšanas tehniķis 

audzinātāja Inese Šica

 
 
 1 26     Modris  

1.kurss, 26.grupa ESF Pavāra palīgs / Konditora palīgs 

audzinātājs Modris Kitners

 
 
 1 27     SK 8433b Medium  
 1.kurss, 27.grupa ESF Programmvadības metālapstrādes darbgaldu operators 

audzinātājs Nils Intenbergs

 
 

2.kurss

       
 
 2 2   Zeltīte Medium   
   2.kurss, 2.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Zeltīte Vilciņa

   
 2 7   Aija   

2.kurss, 7.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Aija Vaivare

 
 
 2 12   Dita    

 2.kurss, 12.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Gita Ķezbere

 
 
 2 16    Vija  

2.kurss, 16.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Vija Beļājeva

 
 
 2 17    Sandra Medium   

 2.kurss, 17.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Sandra Kukjāne

 
 
 2 21    Sanita   

2.kurss, 21.grupa Mašīnbūves tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Sanita Krastiņa

 
       

3.kurss

  
 3 3    sk 1237  
 3.kurss, 3.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Iveta Cālīte

 
 
 3 8    Linda  
  3.kurss, 8.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Linda Māziņa

 
 
 3 10    Evija  

3.kurss, 10.grupa Grāmatvedis / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks

audzinātāja Evija Nagle 

 
   
 3 14    Agita Medium  

3.kurss, 14.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Agita Šamšele

 
   
 3 20    SK 8416b Medium  
 3.kurss, 20.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Anna Paļčevska 

 
 
       

4.kurss

 4 4    Inta Medium  

4.kurss, 4.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Inta Rava

 
 
 4 6   Arnita  

4.kurss, 6.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Arnita Krieviņa

 
   
 4 9   Linda  

4.kurss, 9.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Linda Māziņa

 
 
 4 13   Andris Zane

4.kurss, 13.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātājs Andris Akmens

 
 4 19    Arita  

4.kurss, 19.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Arita Rižikova

 

 

 

Novembris 2018
P O T C P S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Novembris 2018
P O T C P S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionPicture3sieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūravalmiera

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*