fbpx

 

1.kurss   2.kurss   3.kurss   4.kurss

 

 1.kurss


     
 4.grupa       
 1.kurss, 4.grupa Viesmīlis

audzinātāja Aiva Pizika

 
   
 6.grupa   Arnita Krieviņa    

 1.kurss, 6.grupaPavārs

audzinātāja Arnita Krieviņa

 
 
 9.grupa     Ieva Salmane  

 1.kurss, 9.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Ieva Salmane

 
 
 13.grupa     Līga Ķezbere  

 1.kurss, 13.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Līga Ķezbere

 
 
 19.grupa     Arita  

  1.kurss, 19.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Arita Rižukova

 
 
 29.grupa     Zane Skuja  

 1.kurss, 29.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Zane Skuja

 
 
 23.grupa     Inta Medium  

 1.kurss, 23.grupa Mašīnbūves tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Inta Rava

 
 
 26.grupa     Linda Riba  
 1.kurss, 26.grupa Programmēšanas tehniķis 

audzinātāja Linda Riba

 
 

2.kurss

1.grupa   Solvita  
   2.kurss, 1.grupa Viesmīlis

audzinātāja Solvita Pazāne

 
 
 5.grupa   Irina   
  2.kurss, 5.grupaPavārs

audzinātāja Irina Rudiņa 

   
 11. grupa   Maija Žagariņa   

 2.kurss, 11.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Maija Žagariņa

 
 
 15.grupa   Vita    

2.kurss, 15.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Vita Zeibote

 
 
 18.grupa    Lauma Dišlere  

 2.kurss, 18.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Lauma Dišlere

 
 
 22.grupa   Malda    

2.kurss, 22.grupa Mašīnbūves tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Malda Martinsone 

 
 
 25.grupa     Inese  

2.kurss, 25.grupa Programmēšanas tehniķis 

audzinātāja Inese Šica

 
       

3.kurss

  
2.grupa   Zeltīte Medium  
3.kurss, 2.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Zeltīte Vilciņa

 
   
 7.grupa   Aija Vaivare   

3.kurss, 7.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Aija Vaivare 

 
 
 12.grupa    Gita Ķezbere  

 3.kurss, 12.grupa Grāmatvedis 

audzinātāja Gita Ķezbere  

 
 
 16.grupa    Vija Beļajeva  

3.kurss, 16.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Vija Beļājeva 

 
   
 2 17    Sandra Medium  

3.kurss, 17.grupa Loģistikas darbinieks 

audzinātāja Sandra Kukjāne 

 
   
 21.grupa    Sanita Krastiņa  

3.kurss, 21.grupa Mašīnbūves tehniķis / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Sanita Krastiņa 

 
 
       

4.kurss

 3.grupa    Iveta Cālīte  

4.kurss, 3.grupa Viesmīlības pakalpojumu speciālists 

audzinātāja Iveta Cālīte

 
 
 8.grupa   Linda  

4.kurss, 8.grupa Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

audzinātāja Linda Māziņa

 
   
 10.grupa    Evija Nagle  

4.kurss, 10.grupa Grāmatvedis / Mazumtirdzniecības komercdarbinieks

audzinātāja Evija Nagle 

 
 
 14.grupa   Agita Medium  

4.kurss, 14.grupa Mehatronisku sistēmu tehniķis 

audzinātāja Agita Šamšele

 
 20.grupa    SK 8416b Medium  

 4.kurss, 20.grupa Loģistikas darbinieks / Pārtikas produktu ražošanas tehniķis 

audzinātāja Anna Paļčevska 

 

 

 

Novembris 2019
P O T C P S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Novembris 2019
P O T C P S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156



Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*