fbpx

ahk18.maijā Rīgā tika pasniegta Vācijas - Baltijas Tirdzniecības kameras (AHK) profesionālās izglītības balva „MĒS MĀCĀMies“ 2017.
Šogad nominācijā “Uzņēmīgākā profesionālās izglītības iestāde” no 17 pretendentiem finālam tika izvirzītas trīs profesionālās izglītības iestādes- PIKC “Valmieras tehnikums”, PIKC “Ogres Valsts tehnikums” un PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”. Par uzvarētāju šoreiz tika atzīts PIKC “Ogres Valsts tehnikums”.
Valmieras tehnikuma direktora vietnieks darba vidē balstītas izglītības jomā Vasilijs Kasjaņenko pateicas visiem kolēģiem, sadarbības uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm un sociālajiem partneriem par ieguldījumu darba vidē balstītas izglītības programmas īstenošanā, piebilstot ”Tas ir mūsu kopējais nopelns!”.

 

Nominācijā “Atsaucīgākais uzņēmums” žūrija no 16 pretendentiem kā uzvarētāju nosauca SIA “VALPRO”, vienu no lielākajiem metālapstrādes uzņēmumiem ne tikai Valmierā, bet arī Latvijā. Pēc žūrijas domām, uzņēmums ir īpaši daudz investējis darba vidē balstītajā profesionālajā izglītībā. Šobrīd SIA “VALPRO” mācās 18 PIKC “Valmieras tehnikums” audzēkņi. Latvijā tas ir pirmais kooperatīvo mācību projekts, kurā PIKC “Valmieras tehnikums” audzēkņi rotē trijos mācību uzņēmumos- SIA “VALPRO”, AS “Valmieras stikla šķiedra” un AS “Valmieras piens”. Žūrijas pārstāvji arī uzsvēra augstos kvalitātes standartus, kas ir ieviesti un regulāri tiek kontrolēti profesionālo izglītības iestāžu sadarbības uzņēmumos.
Profesionālās izglītības balvas „MĒS MĀCĀMies” 2017 patroni ir Latvijas Republikas ministru prezidenta biedrs ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un Latvijas Republikas izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Balvas mērķi:
Piesaistīt plašāku sabiedrības uzmanību darba vidē balstītām mācībām kā vienam no profesijas ieguves veidiem Latvijā, tādējādi veicinot profesionālās izglītības tēla uzlabošanu.
Godināt Latvijas uzņēmumus un profesionālās izglītības iestādes, kas nodrošina kvalitatīvas darba vidē balstītas mācības, jau šodien sniedzot ieguldījumu ilgtspējīgas izglītības un tautsaimniecības attīstībā.

AHK balvaAHK balva 1AHK balva 3

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*