gggLasīšanas veicināšanas programmas “Jauniešu žūrija 2017” šā gada posms ir noslēdzies. Līdz 15. februārim dalībniekiem bija jāizlasa sešas sava vecuma grupas grāmatas un jāaizpilda elektroniskā grāmatu novērtēšanas anketa. Pēc anketas aizpildīšanas jaunieši saņēma balviņu- oriģinālu aproci.

Mūsu skolas bibliotēka ir viena no vairāk kā 700 bibliotēkām, kas iesaistījās grāmatu lasīšanā un vērtēšanā. Mūsu bibliotēka šajā programmā piedalās jau septīto gadu. Žūrijas dalībnieku skaits vienmēr ir mainīgs, taču lasītgribētāji ir bijuši vienmēr. 2017. gada žūrijā piedalījās 10 mūsu jaunieši.

Lasāmo grāmatu kolekcijā vienmēr ir iekļautas pieredzējušu literatūras ekspertu ieteiktas grāmatas. To tematika ļoti dažāda. Lai paplašinātu jauniešu redzesloku, katru gadu lasāmo grāmtu skaitā tiek iekļauta arī dzeja, vai kāds cits žanrs, kam ikdienā pievēršamies reti.

Lasīšana ir ne tikai labs laika pavadīšanas veids, tā sniedz jaunas atklāsmes, bagātina iztēli, rosina uz debatēm, paplašina redzesloku, galu galā māca viedokļa noformēšanas prasmes.
Paldies dalībniekiem! Lai nezūd interese par grāmatām un lasīšanu arī šogad!

Bibliotekāre Silvija Bērziņa

Septembris 2018
P O T C P S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gggLasīšanas veicināšanas programmas “Jauniešu žūrija 2017” šā gada posms ir noslēdzies. Līdz 15. februārim dalībniekiem bija jāizlasa sešas sava vecuma grupas grāmatas un jāaizpilda elektroniskā grāmatu novērtēšanas anketa. Pēc anketas aizpildīšanas jaunieši saņēma balviņu- oriģinālu aproci.

Mūsu skolas bibliotēka ir viena no vairāk kā 700 bibliotēkām, kas iesaistījās grāmatu lasīšanā un vērtēšanā. Mūsu bibliotēka šajā programmā piedalās jau septīto gadu. Žūrijas dalībnieku skaits vienmēr ir mainīgs, taču lasītgribētāji ir bijuši vienmēr. 2017. gada žūrijā piedalījās 10 mūsu jaunieši.

Lasāmo grāmatu kolekcijā vienmēr ir iekļautas pieredzējušu literatūras ekspertu ieteiktas grāmatas. To tematika ļoti dažāda. Lai paplašinātu jauniešu redzesloku, katru gadu lasāmo grāmtu skaitā tiek iekļauta arī dzeja, vai kāds cits žanrs, kam ikdienā pievēršamies reti.

Lasīšana ir ne tikai labs laika pavadīšanas veids, tā sniedz jaunas atklāsmes, bagātina iztēli, rosina uz debatēm, paplašina redzesloku, galu galā māca viedokļa noformēšanas prasmes.
Paldies dalībniekiem! Lai nezūd interese par grāmatām un lasīšanu arī šogad!

Bibliotekāre Silvija Bērziņa

CNC metālapstrādes darbagaldu iestatītājs
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
Pavārs vai pavāra palīgs
Pārtikas produktu ražošanas tehniķis
Loģistikas darbinieks
Motorzāģa operators
Mašīnbūves tehniķis
Ēdināšanas pakalpojumu speciālists
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
Būvizstrādājumu galdnieks
Galdnieks vai galdnieka palīgs
Grāmatvedis
Mehatronisku sistēmu tehniķis
Ķīmiskās produkcijas ražošanas operators
Tekstiliju ražošanas speciālists
Konditors
Meža mašīnu operators

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Septembris 2018
P O T C P S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logo VG logo color verticallogo food unionPicture3 sieraklubs  pavaru klubs   Attēls1ValproLogo transparent ViA PNG Valmieras attīstības aģentūra valmiera

Noderīgi

Izm logologo visc VIAA logo1harta  fondi 

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*