fbpx

Valmieras tehnikums TITANJA Latvia dalībskolas novembra un decembra laikā rīko biznesa simulācijas spēles TITAN reģionālos čempionātus, dodot iespēju katra čempionāta labākajām komandām piedalīties JA TITAN valsts mēroga pusfinālā. Valmieras tehnikums šogad pirmo reizi piedalījās konkursā, skolu pārstāvot ar četrām komandām reģionālajā čempionātā Rīgā. Komandas izcīnīja 1. un 2.vietu, kā arī tiesības pārstāvēt komandu un skolu valsts mēroga pusfinālā.

Biznesa simulācijas TITAN izspēlē vidusskolēniem ir jāpieņem stratēģiski sarežģīti lēmumi un jārisina biznesa dilemmas. Tā ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt ekonomiku un biznesa vadību ar simulācijas spēles palīdzību starptautiskā atmosfērā, kā arī smelties lielisku pieredzi un paplašināt savu redzesloku. “Šobrīd Latvijai vajag daudz jaunu un enerģijas pilnu uzņēmēju. TITAN – tā ir iespēja iejusties uzņēmuma vadītāja lomā un pārbaudīt sevi virtuālā uzņēmuma vadīšanā”, komentē Claudio A.Rivera, RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors.

Astoņām labākajām pusfināla komandām ir dota iespēja piedalīties valsts mēroga finālā janvārī un to starpā būs arī mūsu skolas audzēkņi. Patiess prieks un gandarījums par jauniešu uzņēmību un degsmi darboties un enerģiskajām skolotājām Agitai Šamšelei un Solvitai Laiviņai par iedrošinājumu un atbalstu.

Mūsu šī gada biznesa simulācijas spēles TITAN uzņēmīgie jaunieši:

 • Dans Strazdiņš 2. kurss 11.grupa
 • Sintija Legzdiņa 2. kurss 11.grupa
 • Zinta Melgalve 2. kurss 11.grupa
 • Samanta Jeršova 2. kurss 11.grupa
 • Ervīns Boikovs 2. kurss 12.grupa
 • Emīls Edijs Bedrītis 2. kurss 12.grupa
 • Rainers Magrics 2. kurss 12.grupa
Septembris 2020
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Valmieras tehnikums TITANJA Latvia dalībskolas novembra un decembra laikā rīko biznesa simulācijas spēles TITAN reģionālos čempionātus, dodot iespēju katra čempionāta labākajām komandām piedalīties JA TITAN valsts mēroga pusfinālā. Valmieras tehnikums šogad pirmo reizi piedalījās konkursā, skolu pārstāvot ar četrām komandām reģionālajā čempionātā Rīgā. Komandas izcīnīja 1. un 2.vietu, kā arī tiesības pārstāvēt komandu un skolu valsts mēroga pusfinālā.

Biznesa simulācijas TITAN izspēlē vidusskolēniem ir jāpieņem stratēģiski sarežģīti lēmumi un jārisina biznesa dilemmas. Tā ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt ekonomiku un biznesa vadību ar simulācijas spēles palīdzību starptautiskā atmosfērā, kā arī smelties lielisku pieredzi un paplašināt savu redzesloku. “Šobrīd Latvijai vajag daudz jaunu un enerģijas pilnu uzņēmēju. TITAN – tā ir iespēja iejusties uzņēmuma vadītāja lomā un pārbaudīt sevi virtuālā uzņēmuma vadīšanā”, komentē Claudio A.Rivera, RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors.

Astoņām labākajām pusfināla komandām ir dota iespēja piedalīties valsts mēroga finālā janvārī un to starpā būs arī mūsu skolas audzēkņi. Patiess prieks un gandarījums par jauniešu uzņēmību un degsmi darboties un enerģiskajām skolotājām Agitai Šamšelei un Solvitai Laiviņai par iedrošinājumu un atbalstu.

Mūsu šī gada biznesa simulācijas spēles TITAN uzņēmīgie jaunieši:

 • Dans Strazdiņš 2. kurss 11.grupa
 • Sintija Legzdiņa 2. kurss 11.grupa
 • Zinta Melgalve 2. kurss 11.grupa
 • Samanta Jeršova 2. kurss 11.grupa
 • Ervīns Boikovs 2. kurss 12.grupa
 • Emīls Edijs Bedrītis 2. kurss 12.grupa
 • Rainers Magrics 2. kurss 12.grupa
Septembris 2020
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*