fbpx

Valmieras tehnikums SMU 1Valmieras tehnikumā kopš mācību gada sākuma darbību uzsākusi Biznesa skola, kas ap sevi pulcē vairāk kā 40 audzēkņus. Audzēkņi aktīvi darbojas, lai attīstītu savus skolēnu mācību uzņēmumus, piedalās dažādos konkursos un meistarklasēs. Šajā mācību gadā Valmieras tehnikumā interesi darboties izrādījuši 15 skolēnu mācību uzņēmumi, no kuriem pārstāvētas tehnoloģiju, inovāciju, pārtikas un citas nozares.  Katrs no uzņēmumiem ir atšķirīgs, ar savu ideju, radošumu un aizrautību darboties. 

Veiksmīgi aizvadīts Vidzemes reģionālais Skolēnu mācību uzņēmumu (Turpmāk ‒SMU) pasākums “Cits Bazārs” t/c “Valleta”, Valmierā, kas šogad uzņēma vairāk kā 60 skolēnu mācību uzņēmumus, ko pārstāvēja teju 130 jaunieši no Valmieras, Rīgas, Madonas, Gulbenes, Dobeles, Ikšķiles, Bērzaunes, Mazsalacas, Cēsīm, Siguldas, kopumā pārstāvot 13 skolas. Pasākums šogad norisinājās jau sesto gadu un Valmieras tehnikumam tā organizēšana kļuvusi jau par tradīciju. Valmieras tehnikums organizēja šo pasākumu, atzīmējot savu 10. jubilejas gadu, kopš esam sadarbības skola Junior Achievement  Latvia biedrībā. 

Kā jau iepriekšējos gados arī šogad pieci Valmieras tehnikuma SMU uzņēmumi ir apstiprināti ASV vēstniecības Rīgā organizētajā konkursā START STRONG 3+3, iegūstot līdzdalību trīs meistarklasēs.
Aizvadītajā nedēļas nogalē 2019.gada 7.decembrī notikušajā Latvijas lielākās izglītības biedrības Junior Achievement Latvija un LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros īstenotajā SMU pasākumā “Cits Bazārs” starp 270 SMU ar 900 skolēniem no visas Latvijas noskaidroti veiksmīgākie un perspektīvākie dažādās kategorijās — to starpā arī mūsu SMU “Huntion”. 

Valmieras tehnikumu pārstāvēja septiņi SMU:

 • Huntion – tehnoloģiski izstrādāta vibrējoša aproce, kas paredzēta medniekiem, dzinējiem un suņiem;
 • Safe Sound – tehnoloģiski izstrādāta skaņas ierīce elektriskajiem skrejriteņiem ar gaismas elementiem;
 • Custom Sound – dizaina ģitāras no koka, plastmasa un citiem izejmateriāliem;
 • Cedar team – ciedru riekstu cepumu un ciedru riekstu pesto izgatavošana;
 • Yummy – saldo un sāļo virtuļu izgatavošana;
 • Triki Bakery – dažādu konditorejas izstrādājumu izgatavošana;
 • Ozola spēks – ozolzīļu kafijas un ievārījuma izgatavošana.

Mūsu skolas SMU “Huntion” ieguva balvu nominācijā “Inovatīva biznesa ideja” un LIAA un VAS “Elektroniskie sakari” pārstāvju simpātijas balvas.

SMU “Safe Sound” bija nominēts “Sociāli atbildīgs uzņēmums” un ieguva simpātiju balvu no Inbox.lv un VAS “Elektroniskie sakari” pārstāvjiem.

Tikām arī nominēti šādās kategorijās:

 • Komerciālākais produkts - Ozola spēks
 • Labākais stends - Custom Sound, Ozola spēks
 • Uz zināšanām balstīts produkts - Custom Sound
 • Labākā pārdošanas komanda - Huntion 
 • SMU Yummy (virtuļi) – ieguva sociālo tīklu galveno balvu “Labākā bilde”, ko pasniedza JA Latvia.


Junior Achievement Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns stāsta: “Skolēni kļuvuši radošāki un sociāli atbildīgāki. Šogad jaunieši bija piedomājuši par ekoloģisku un Zero Waste jeb bezatkritumu produktu radīšanu. Putekļu sūcējs no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, zaļā dzīvesveida uzsākšanas komplekts, inovatīvas ūdens krūzes – tas ir apbrīnojami, ko viņi ir paveikuši tik īsā laikā! Priecājos arī par cilvēku izrādīto interesi un to, cik daudzi iegādājās skolēnu radītos produktus. Tas ir milzīgs atbalsts un motivācija tam, lai jaunieši no skolēnu mācību uzņēmumiem augtu un attīstītos līdz nopietniem spēlētājiem tirgū,”

Patiess prieks un gandarījums par visiem Valmieras tehnikuma SMU, kuri pārstāv savu uzņēmumu un skolu 270 citu uzņēmumu konkurencē.

Foto: JA Latvia arhīvs

Valmieras tehnikums SMU 2 Valmieras tehnikums SMU 4 Valmieras tehnikums SMU 5 

 

 

 

Valmieras tehnikums SMU 6 Valmieras tehnikums SMU 7

Septembris 2020
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Valmieras tehnikums SMU 1Valmieras tehnikumā kopš mācību gada sākuma darbību uzsākusi Biznesa skola, kas ap sevi pulcē vairāk kā 40 audzēkņus. Audzēkņi aktīvi darbojas, lai attīstītu savus skolēnu mācību uzņēmumus, piedalās dažādos konkursos un meistarklasēs. Šajā mācību gadā Valmieras tehnikumā interesi darboties izrādījuši 15 skolēnu mācību uzņēmumi, no kuriem pārstāvētas tehnoloģiju, inovāciju, pārtikas un citas nozares.  Katrs no uzņēmumiem ir atšķirīgs, ar savu ideju, radošumu un aizrautību darboties. 

Veiksmīgi aizvadīts Vidzemes reģionālais Skolēnu mācību uzņēmumu (Turpmāk ‒SMU) pasākums “Cits Bazārs” t/c “Valleta”, Valmierā, kas šogad uzņēma vairāk kā 60 skolēnu mācību uzņēmumus, ko pārstāvēja teju 130 jaunieši no Valmieras, Rīgas, Madonas, Gulbenes, Dobeles, Ikšķiles, Bērzaunes, Mazsalacas, Cēsīm, Siguldas, kopumā pārstāvot 13 skolas. Pasākums šogad norisinājās jau sesto gadu un Valmieras tehnikumam tā organizēšana kļuvusi jau par tradīciju. Valmieras tehnikums organizēja šo pasākumu, atzīmējot savu 10. jubilejas gadu, kopš esam sadarbības skola Junior Achievement  Latvia biedrībā. 

Kā jau iepriekšējos gados arī šogad pieci Valmieras tehnikuma SMU uzņēmumi ir apstiprināti ASV vēstniecības Rīgā organizētajā konkursā START STRONG 3+3, iegūstot līdzdalību trīs meistarklasēs.
Aizvadītajā nedēļas nogalē 2019.gada 7.decembrī notikušajā Latvijas lielākās izglītības biedrības Junior Achievement Latvija un LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros īstenotajā SMU pasākumā “Cits Bazārs” starp 270 SMU ar 900 skolēniem no visas Latvijas noskaidroti veiksmīgākie un perspektīvākie dažādās kategorijās — to starpā arī mūsu SMU “Huntion”. 

Valmieras tehnikumu pārstāvēja septiņi SMU:

 • Huntion – tehnoloģiski izstrādāta vibrējoša aproce, kas paredzēta medniekiem, dzinējiem un suņiem;
 • Safe Sound – tehnoloģiski izstrādāta skaņas ierīce elektriskajiem skrejriteņiem ar gaismas elementiem;
 • Custom Sound – dizaina ģitāras no koka, plastmasa un citiem izejmateriāliem;
 • Cedar team – ciedru riekstu cepumu un ciedru riekstu pesto izgatavošana;
 • Yummy – saldo un sāļo virtuļu izgatavošana;
 • Triki Bakery – dažādu konditorejas izstrādājumu izgatavošana;
 • Ozola spēks – ozolzīļu kafijas un ievārījuma izgatavošana.

Mūsu skolas SMU “Huntion” ieguva balvu nominācijā “Inovatīva biznesa ideja” un LIAA un VAS “Elektroniskie sakari” pārstāvju simpātijas balvas.

SMU “Safe Sound” bija nominēts “Sociāli atbildīgs uzņēmums” un ieguva simpātiju balvu no Inbox.lv un VAS “Elektroniskie sakari” pārstāvjiem.

Tikām arī nominēti šādās kategorijās:

 • Komerciālākais produkts - Ozola spēks
 • Labākais stends - Custom Sound, Ozola spēks
 • Uz zināšanām balstīts produkts - Custom Sound
 • Labākā pārdošanas komanda - Huntion 
 • SMU Yummy (virtuļi) – ieguva sociālo tīklu galveno balvu “Labākā bilde”, ko pasniedza JA Latvia.


Junior Achievement Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns stāsta: “Skolēni kļuvuši radošāki un sociāli atbildīgāki. Šogad jaunieši bija piedomājuši par ekoloģisku un Zero Waste jeb bezatkritumu produktu radīšanu. Putekļu sūcējs no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, zaļā dzīvesveida uzsākšanas komplekts, inovatīvas ūdens krūzes – tas ir apbrīnojami, ko viņi ir paveikuši tik īsā laikā! Priecājos arī par cilvēku izrādīto interesi un to, cik daudzi iegādājās skolēnu radītos produktus. Tas ir milzīgs atbalsts un motivācija tam, lai jaunieši no skolēnu mācību uzņēmumiem augtu un attīstītos līdz nopietniem spēlētājiem tirgū,”

Patiess prieks un gandarījums par visiem Valmieras tehnikuma SMU, kuri pārstāv savu uzņēmumu un skolu 270 citu uzņēmumu konkurencē.

Foto: JA Latvia arhīvs

Valmieras tehnikums SMU 2 Valmieras tehnikums SMU 4 Valmieras tehnikums SMU 5 

 

 

 

Valmieras tehnikums SMU 6 Valmieras tehnikums SMU 7

Septembris 2020
P O T C P S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmark RGB tumss3

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*