fbpx

Valmieras skolenu frisbija cempionats 4Noslēdzies Valmieras skolēnu frisbija čempionāts 2018, kurā triumfēja mūsu skolas komanda, aiz sevis atstājot pieredzējušo Valmieras Viestura vidusskolas komandu, savukārt, trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komanda. Andrejs Jēgers ieguva vērtīgākā spēlētāja titulu. 

Valmieras skolēnu frisbija čempionātā piedalījās piecas komandas, kuras dienas laikā mērojās savā starpā grupas spēlēs, tā noskaidrojot, kuras komandas cīnīsies par 1.vietu, bet kuras par 3.vietu. Sīva cīņa par iekļūšanu finālā notika jau no pirmajām spēlēm. Grupas spēlēs Valmieras tehnikums nospēlēja bez zaudējumiem, tomēr pat pirms pēdējās spēles vēl nebija skaidrs, kas varētu būt viņu pretinieks finālā. Pēdējā spēlē noskaidrojās, ka tā būs Valmieras Viestura vidusskolas komanda. Arī finālā tehnikuma jaunieši rādīja savu dominanci laukumā un palika nepārspēti šajā čempionātā.

Sacensību trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kuri spēlē par 3.vietu pārspēja šī čempionāta jaunpienācējus – Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēnu 

Komandas, kuras ieguva 1. un 2. vietu, izcīnīja iespēju pārstāvēt Valmieras pilsētu Latvijas jaunatnes skolēnu frisbija čempionātā, kas norisināsies 23.novembrī. Valmieras skolēnu frisbijs čempionātu organizē Klubs „Savējais” ar Valmieras Pilsētas pašvaldības un Latvijas Frisbija federācijas atbalstu.

Marts 2019
P O T C P S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Valmieras skolenu frisbija cempionats 4Noslēdzies Valmieras skolēnu frisbija čempionāts 2018, kurā triumfēja mūsu skolas komanda, aiz sevis atstājot pieredzējušo Valmieras Viestura vidusskolas komandu, savukārt, trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komanda. Andrejs Jēgers ieguva vērtīgākā spēlētāja titulu. 

Valmieras skolēnu frisbija čempionātā piedalījās piecas komandas, kuras dienas laikā mērojās savā starpā grupas spēlēs, tā noskaidrojot, kuras komandas cīnīsies par 1.vietu, bet kuras par 3.vietu. Sīva cīņa par iekļūšanu finālā notika jau no pirmajām spēlēm. Grupas spēlēs Valmieras tehnikums nospēlēja bez zaudējumiem, tomēr pat pirms pēdējās spēles vēl nebija skaidrs, kas varētu būt viņu pretinieks finālā. Pēdējā spēlē noskaidrojās, ka tā būs Valmieras Viestura vidusskolas komanda. Arī finālā tehnikuma jaunieši rādīja savu dominanci laukumā un palika nepārspēti šajā čempionātā.

Sacensību trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kuri spēlē par 3.vietu pārspēja šī čempionāta jaunpienācējus – Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēnu 

Komandas, kuras ieguva 1. un 2. vietu, izcīnīja iespēju pārstāvēt Valmieras pilsētu Latvijas jaunatnes skolēnu frisbija čempionātā, kas norisināsies 23.novembrī. Valmieras skolēnu frisbijs čempionātu organizē Klubs „Savējais” ar Valmieras Pilsētas pašvaldības un Latvijas Frisbija federācijas atbalstu.

Tekstiliju ražošanas speciālists
Ēdināšanas pakalpojumu speciālists
Loģistikas darbinieks
Grāmatvedis
Būvizstrādājumu galdnieks
Motorzāģa operators
Galdnieks vai galdnieka palīgs
Mašīnbūves tehniķis
Konditors
CNC metālapstrādes darbagaldu iestatītājs
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
Pārtikas produktu ražošanas tehniķis
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
Pavārs vai pavāra palīgs
Meža mašīnu operators
Ķīmiskās produkcijas ražošanas operators
Mehatronisku sistēmu tehniķis

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Marts 2019
P O T C P S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionLVRAsieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūraValmiera wordmar

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*