Valmieras skolenu frisbija cempionats 4Noslēdzies Valmieras skolēnu frisbija čempionāts 2018, kurā triumfēja mūsu skolas komanda, aiz sevis atstājot pieredzējušo Valmieras Viestura vidusskolas komandu, savukārt, trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komanda. Andrejs Jēgers ieguva vērtīgākā spēlētāja titulu. 

Valmieras skolēnu frisbija čempionātā piedalījās piecas komandas, kuras dienas laikā mērojās savā starpā grupas spēlēs, tā noskaidrojot, kuras komandas cīnīsies par 1.vietu, bet kuras par 3.vietu. Sīva cīņa par iekļūšanu finālā notika jau no pirmajām spēlēm. Grupas spēlēs Valmieras tehnikums nospēlēja bez zaudējumiem, tomēr pat pirms pēdējās spēles vēl nebija skaidrs, kas varētu būt viņu pretinieks finālā. Pēdējā spēlē noskaidrojās, ka tā būs Valmieras Viestura vidusskolas komanda. Arī finālā tehnikuma jaunieši rādīja savu dominanci laukumā un palika nepārspēti šajā čempionātā.

Sacensību trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kuri spēlē par 3.vietu pārspēja šī čempionāta jaunpienācējus – Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēnu 

Komandas, kuras ieguva 1. un 2. vietu, izcīnīja iespēju pārstāvēt Valmieras pilsētu Latvijas jaunatnes skolēnu frisbija čempionātā, kas norisināsies 23.novembrī. Valmieras skolēnu frisbijs čempionātu organizē Klubs „Savējais” ar Valmieras Pilsētas pašvaldības un Latvijas Frisbija federācijas atbalstu.

Novembris 2018
P O T C P S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Valmieras skolenu frisbija cempionats 4Noslēdzies Valmieras skolēnu frisbija čempionāts 2018, kurā triumfēja mūsu skolas komanda, aiz sevis atstājot pieredzējušo Valmieras Viestura vidusskolas komandu, savukārt, trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komanda. Andrejs Jēgers ieguva vērtīgākā spēlētāja titulu. 

Valmieras skolēnu frisbija čempionātā piedalījās piecas komandas, kuras dienas laikā mērojās savā starpā grupas spēlēs, tā noskaidrojot, kuras komandas cīnīsies par 1.vietu, bet kuras par 3.vietu. Sīva cīņa par iekļūšanu finālā notika jau no pirmajām spēlēm. Grupas spēlēs Valmieras tehnikums nospēlēja bez zaudējumiem, tomēr pat pirms pēdējās spēles vēl nebija skaidrs, kas varētu būt viņu pretinieks finālā. Pēdējā spēlē noskaidrojās, ka tā būs Valmieras Viestura vidusskolas komanda. Arī finālā tehnikuma jaunieši rādīja savu dominanci laukumā un palika nepārspēti šajā čempionātā.

Sacensību trešo vietu ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, kuri spēlē par 3.vietu pārspēja šī čempionāta jaunpienācējus – Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēnu 

Komandas, kuras ieguva 1. un 2. vietu, izcīnīja iespēju pārstāvēt Valmieras pilsētu Latvijas jaunatnes skolēnu frisbija čempionātā, kas norisināsies 23.novembrī. Valmieras skolēnu frisbijs čempionātu organizē Klubs „Savējais” ar Valmieras Pilsētas pašvaldības un Latvijas Frisbija federācijas atbalstu.

 volejbols

Grāmatvedis
Galdnieks vai galdnieka palīgs
Ķīmiskās produkcijas ražošanas operators
Konditors
Tekstiliju ražošanas speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
Loģistikas darbinieks
Būvizstrādājumu galdnieks
CNC metālapstrādes darbagaldu iestatītājs
Motorzāģa operators
Pavārs vai pavāra palīgs
Meža mašīnu operators
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
Mehatronisku sistēmu tehniķis
Mašīnbūves tehniķis
Pārtikas produktu ražošanas tehniķis
Ēdināšanas pakalpojumu speciālists

 

 

 

 

 

"JAUNIEŠU GARANTIJA"

Novembris 2018
P O T C P S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Mūsu draugi

valmieras logoVG logo color verticallogo food unionPicture3sieraklubspavaru klubsAttēls1ValproLogo transparentViA PNGValmieras attīstības aģentūravalmiera

Noderīgi

Izm logologo viscVIAA logo1hartafondi

Adrese:
Vadu iela 3, Valmiera, LV 4201

Tel.: +371 64232155
Fakss.: +371 64232156Uzdodiet savu jautājumu:

Vārds:*
E-pasts:*
Jautājums:*